ضایعات برنج+کشت قارچ

ضایعات برنج+کشت قارچ
ضایعات برنج+کشت قارچ

ضایعات برنج+کشت قارچ

مدیر هماهنگی ترویج کشاورزی گیلان گفت: با آموزش بیشتر کشت قارچ، فرصتهای شغلی مناسبی برای زنان و جوانان روستایی فراهم می شود.
علی اصغر داداش پور با بیان اینکه در کشور ما هر ساله مقادیر زیادی از پسماندهای محصولات کشاورزی مانند کاه و کلش غلات به نوعی از بین رفته و از چرخه بهره وری صحیح خارج و سبب آلودگی محیط زیست می شود، این در حالی است که این مواد و ضایعات برای پرورش قارچ بسیار مناسب هستند، گفت: تامین ماده غذایی سالم و سرشاز از پروتئین، استفاده بهینه از ضایعات برنج و ایجاد فرصتهای شغلی در روستا برای جوانان و زنان روستایی و افزایش درآمد خانوارهای روستایی از عوامل مهم گسترش کشت قارچ به شمار می روند.
وی افزود: سال گذشته کلاسهای آموزشی در خصوص کشت قارچ در جهت آموزش کشت این محصول به زنان روستایی از سوی اداره هماهنگی ترویج کشاورزی صورت گرفت و امسال نیز برنامه های گسترده ای در این خصوص داریم.
وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر استقبال از کشت قارچ در گیلان رو به افزایش است و در حوزه های تجاری برای ایجاد سالنهای بزرگ قارچ تسهیلات بانکی نیز ارائه می شود و متقاضیان به بانکها معرفی می شوند.
کلمات
کشت قارچ کشت قارچ در منزل آموزش کاشت قارچ در منزل کشت قارچ در خانه پرورش قارچ در منزل کاشت قارچ در منزل کشت قارچ دکمه ای پرورش قارچ دکمه ای در منزل پرورش قارچ دکمه ای کاشت قارچ دکمه ای کشت قارچ خوراکی نحوه کشت قارچ خوراکی آموزش کشت قارچ خوراکی پرورش قارچ خوراکی در منزل پرورش قارچ خوراکی کاشت قارچ خوراکی کشت قارچ صدفی طریقه کاشت قارچ صدفی طرز کشت قارچ صدفی روش کشت قارچ صدفی پرورش قارچ صدفی کاشت قارچ صدفی کشت قارچ صدفی در منزل کشت قارچ در خان

منبع
worldfood.ir

درباره نویسنده

admin

247مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

*

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سبوس برنج باصر,سبوس برنج,فروش,خرید,فروش سبوس برنج,خرید سبوس برنج,. محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی
بلاگ ریز قالب وبلاگ قالب بلاگفا قالب میهن بلاگ فایل گرافیکی